Naujienos

Kvadrienalė 2014 – dailė ant vėliavos stiebo

Jau trečią kartą kuriančios ir šiuolaikiniu menu besidominčios bendruomenės vienijasi po kvadrienalės šūkiu ir renginio ženklu – Q14. Kas ketverius metus Lietuvos dailininkų sajungos (LDS) organizuojamas renginys prisistato LDS narių, laisvųjų menininkų šiuolaikinio meno kūrinius, o taip pat darbus iš Lietuvos išeivijos dailės fondo bei Lewben Art Foundation.

Q14 plakatas (Sandros Malaškevičiūtės juvelyrika)
Q14 plakatas (Sandros Malaškevičiūtės juvelyrika)

Jau trečią kartą kuriančios ir šiuolaikiniu menu besidominčios bendruomenės vienijasi po kvadrienalės šūkiu ir renginio ženklu – Q14. Kas ketverius metus Lietuvos dailininkų sajungos (LDS) organizuojamas renginys šiais metais prisistato kaip „Dailė ant vėliavos stiebo“. Trispalvė vėliava visada buvo atsakingų ir pilietiškai aktyvių Lietuvos žmonių vienybės, tikėjimo ir įkvėpimo ženklas. Bet šįsyk keliama nauja vėliava – šiuolaikinis menas.

„Kvadrienalė 2014“ kviečia žmones ne tik apsilankyti tarp baltų galerijų sienų, bet mąstyti ir džiaugtis menu tiesiog miesto gatvėse, net ir savo kompiuteriuose. Rinktiniai meno originalai, sukurti LDS narių, laisvųjų menininkų ar priklausantys Lietuvos išeivijos dailės fondui bei Lewben Art Foundation, persikels į Lietuvos nacionaliniam muziejui priklausančią Vilniaus gynybinės sienos Bastėją (Bokšto g. 20/18).

Pagrindiniai renginiai:

 

Londone atidaroma paroda „Sveikas, Paryžiau! Litvakų dailininkų keliais“ Kultūros vartotojas: kas tu?
naujienos LT kolekcija LT knygos LT kolekcininkai LT kambarys LT ApieMus LT