Naujienos

Naujas kūrinys kolekcijoje – Amy Beager paveikslas „Gyvybės medis“

„Noewe Foundation“ savo kolekciją papildė nauju kūriniu – Amy Beager paveikslu „Gyvybės medis“ (2023). Amy Beager (g. 1988) gyvena ir dirba savo studijoje, įsikūrusioje Esekse, Jungtinėje Karalystėje. 2010 m. Notingemo Trento universitete ji įgijo menų bakalauro laipsnį. 2022 m. Amy Beager buvo išrinkta „Ingram“ premijos laureate, o 2020 m. – „Delphian Gallery Open Call“ laureate.

image print 1 67743878
Amy Beager. Gyvybės medis, 2023 (akrilas, aliejus, pastelė, marmuro dulkės ant drobės, 200 x 160 cm). „Noewe Foundation“ kolekcija

Menininkė savo darbus eksponavo daugelyje Londono galerijų, įskaitant tokias galerijas kaip „Saatchi“, „Kristin Hjellegjerde“, „Huxley Parlour“, „Unit London“ ir „Wilder Gallery“. Amy Beager yra eksponavusi savo darbus ir tarptautinėse parodose Kinijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, taip pat meno mugėse Kopenhagoje ir Majamyje. Jos darbai puikuojasi tokiose kolekcijose kaip „The Ingram Collection“, "Soho House“, „Del Arco Collection“, ir daugybėje privačių kolekcijų visame pasaulyje.

Derindama klasikines graikiškojo stiliaus figūras su šviežiomis, abstrakčiomis formomis, Amy Beager sumaniai atiduoda duoklę meno istorijai. Sužavėta dažų „gyvybingumo“, Beager pasitelkia gyvybe pulsuojantį rafinuotų ir skystų potėpių derinį, maišydama akrilinius ir aliejinius dažus ir taip kurdama melodramoje skendinčius dangiškus paveikslus. Jos kuriamos romantiškos kompozicijos meilės ir tragedijos temomis, intymumą ir melancholiją perteikia per viliojančią subtilių samanų žalios ir flamingo rožinės spalvos atspalvių paletę.

„D9 Artsy Office“ – konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė’23“ Istoriniame Vilniaus pastate įsikūręs „D9 – Artsy Office“ rengia reguliarias ir visuomenei atviras ekskursijas
naujienos LT kolekcija LT knygos LT kolekcininkai LT kambarys LT ApieMus LT