Naujienos

Nauji kūriniai kolekcijoje – Bernard Steffin fotografijos

„Noewe Foundation“ savo kolekciją papildė devyniomis menininko Bernard Steffin fotografijomis, sukurtomis per dešimt metų trukusią, neplanuotą fotografo kelionę po pasaulį.

image print 1 36475136
Bernard Steffin. „Chihuahua Pacifico, San Juanito”. Iš ciklo „Mexico“, 2014. „Noewe Foundation“ kolekcija

Bernard Steffin - Vokietijoje gimęs fotografas, šiuo metu gyvenantis Paryžiuje, Prancūzijoje. Menininkas studijavo „Gobelins“ mokykloje devintojo dešimtmečio pabaigoje. Baigęs mokslus, B. Steffinas pradėjo dirbti mados pasaulyje, kur atliko įvairių mados, meno ir įžymybių fotografų asistento darbus studijose ir filmavimo aikštelėse. Tuo pat metu jo nepriklausoma veikla apėmė platų projektų spektrą, įskaitant katalogų, mados knygų sudarymą, fotosesijų lokacijų paiešką, kastingus ir nuotraukų gamybą. Fotografas per savo karjerą yra surengęs parodas Meksikoje, Atėnuose, Paryžiuje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Bernardo Steffino kūryba – tai vizualinis pasakojimas apie neplanuotą 10 metų trukusią kelionę po įvairius pasaulio regionus ir kultūras. Kelionių metu jis fiksavo automobilių sportą, mechanikus, amatininkus, menininkus, poetus ir tokių sporto šakų kaip sumo, lucha, rodeo ir bokso varžybas. Steffino gatvės fotografijos darbai peržengia geografines ribas ir suteikia galimybę pažvelgti į žmonių patirtį įvairiuose pasaulio kampeliuose.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

„Noewe Foundation“ tapo organizacijos „World Art Foundations“ nare „Noewe“ šventinis vakaras „D9 Artsy Office“
naujienos LT kolekcija LT knygos LT kolekcininkai LT kambarys LT ApieMus LT